Weź sprawy w swoje ręce. Czyli o tym, że przyjmując odpowiedzialność zmieniasz wszystko

Miło nam poinformować, że na rynku ukazała się kolejna ciekawa pozycja której jesteśmy patronem medialnym. Naszym zdaniem, warto mieć tą książkę w swojej bibliotece.

Weź sprawy w swoje ręce. Czyli o tym, że przyjmując odpowiedzialność zmieniasz wszystko

Biorąc sprawy w swoje ręce, możesz zmienić własne życie, najbliższe otoczenie, a nawet cały świat.

John Izzo w książce Weź sprawy w swoje ręce przedstawił przepis, dzięki któremu możemy wpłynąć na poprawę swoich perspektyw zawodowych, funkcjonowania lokalnych społeczności i relacji międzyludzkich, a także sprawić, by cały świat stał się lepszy.

Udowadnia, że wszystkie problemy, począwszy od kwestii dotyczących naszego życia osobistego i trudności zawodowych, a skończywszy na najbardziej doniosłych zagadnieniach społecznych, można rozwiązać, jeśli tylko każdy z nas przejmie inicjatywę, zamiast czekać, aż zrobią to inni.

Kiedy zdamy sobie sprawę z własnej mocy sprawczej, staniemy się szczęśliwsi, spokojniejsi i silniejsi.Autor przedstawia siedem inspirujących zasad, dzięki którym każdy może dokonywać pozytywnych zmian. Jesteśmy w stanie zmieniać świat, a John Izzo pokazuje, w jaki sposób możemy tego dokonać.

Szczegółowe informacje
Liczba stron: 208
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-537-0
Data wydania: 04.01.2017
Cena detaliczna: 29,90 zł
Więcej: http://www.galaktyka.com.pl/product,,849.html#

Udostępnij artykuł

Skomentuj

O nas

Serwis o tematyce psychologicznej istnieje od 2005 roku. Do 2015 roku serwis funkcjonował pod adresem psychologia.apl.pl. W 2015 roku opiekę nad serwisem przejęła Fundacja Libertus. Zmienił się adres strony na psychologiawsieci.pl. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Zależy nam na rzetelnym i niezależnym dziennikarstwie.

Newsletter

Chcesz być na bierząco? Zapisz się do naszego newslettera