Kalendarz wydarzeń

Konferencja PsychoMedic.pl
Sobota 21 Maj 2016, 10:00 - 17:00
Odsłon : 246
Kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna zaprasza 21.05.2016 do wzięcia udziału w kolejnej konferencji w ramach rocznego cyklu bezpłatnych konferencji propagujących zdrowie psychiczne i seksualne oraz radzenie sobie ze stresem i emocjami w sposób nieszkodliwy dla zdrowia.

Konferencja odbędzie w Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Polnej 7a w Warszawie.

Specjaliści psychiatrzy pracujący z dorosłymi i dziećmi, w tym również profesorowie psychiatrii, oraz dyplomowani psychologowie psychoterapeuci przybliżą jak radzić sobie z depresją, nerwicą, bezsennością, zaburzeniami seksualnymi, pracoholizmem i innymi trudnościami nękającymi współczesnego człowieka.

Zgłoszenia na konferencję: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miejsce ul. Polna 7a w Warszawie

O nas

Serwis o tematyce psychologicznej istnieje od 2005 roku. Do 2015 roku serwis funkcjonował pod adresem psychologia.apl.pl. W 2015 roku opiekę nad serwisem przejęła Fundacja Libertus. Zmienił się adres strony na psychologiawsieci.pl. Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Zależy nam na rzetelnym i niezależnym dziennikarstwie.

Newsletter

Chcesz być na bierząco? Zapisz się do naszego newslettera