Tara Mohr – specjalistka z dziedziny przywództwa – kieruje swój przekaz do wszystkich kobiet ulegających wewnętrznym obawom, wynikającym z niepewności siebie i braku wiary we własne kompetencje. Podejmij wyzwanie to praktyczny przewodnik zachęcający do śmiałego podążania za marzeniami. Autorka udowadnia, że w każdej przedstawicielce płci pięknej drzemią uśpione talenty. Sięgnięcie po nie może całkowicie zmienić jakość życia i sposób postrzegania siebie.


Podejmij wyzwanie to książka dla kobiet, które:
• chcą dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu, ale brakuje im odwagi do zrobienia pierwszego kroku;
• chcą nauczyć się, jak radzić sobie z głosem wewnętrznego krytyka, i odnaleźć wewnętrznego mentora;
• pragną uwolnić się od destrukcyjnego wpływu negatywnych opinii płynących
z otoczenia;
• wierzą, że mogą pozbyć się ograniczającego je działania strachu i niewiary we własne umiejętności;
• mają niezrealizowane dotąd aspiracje i chcą poznać narzędzia do wcielenia ich
w życie;
• borykają się z nawykiem „przykładnej uczennicy”, hamującym ich rozwój;
• poszukują inspiracji do przełamania barier i osiągnięcia życiowego spełnienia Co by było, gdybyś zamiast wewnętrznego krytyka zaczęła słuchać wewnętrznego mentora?

Gdybyś wyzwoliła się spod władzy ciągłej samooceny i przestała się bać porażki, a nawet sukcesu? Gdybyś zadbała o wewnętrzny spokój, dotarła do własnej intuicji i odnalazła misję swojego życia?

Zapraszam w fascynującą podróż po najgłębszych zakamarkach psychiki – do poznania naszych ukrytych lęków, mechanizmów blokujących realizację, a nawet uniemożliwiających postawienie pierwszego kroku w kierunku marzeń. Tara Mohr przywraca wiarę kobietom, dostarcza konkretnych odpowiedzi i narzędzi do tego, by przestać się bać, podjąć wyzwanie i na końcu poczuć yirah! To książka inspirująca, budująca, odkrywcza, poszerzająca wiedzę o sobie samej. Polecam ją też osobom wspomagającym rozwój innych – psychologom, coachom, trenerom.
Katarzyna Elżbieta Mikrut
certyfikowany coach i trener FRIS — style myślenia,
członek Stowarzyszenia Nowa Psychologia

Już, już byłaś gotowa podjąć wyzwanie, gdy w twojej głowie znów przemówił ON – wewnętrzny krytyk. „Odpuść sobie, i tak nie dasz rady, za mało potrafisz, za mało wiesz” – powtarzał. I uwierzyłaś mu. Zrezygnowałaś. Tara Mohr pomaga okiełznać tego potwora. Jej książka to wspaniały zestaw koncepcji, ćwiczeń i praktyk, które pomogą zmienić twoje nawyki myślowe. Dzięki nim wyruszysz na przygodę swojego życia – ku odkrywaniu własnego potencjału.
Dagny Kurdwanowska
dziennikarka, autorka, redaktor prowadząca
portalu Sukces Pisany Szminką

Nareszcie pojawiła się ta bardzo ważna książka, inspirująca kobiety do zajęcia należnego im, twórczego miejsca w świecie. Mam nadzieję, że mnóstwo pań zaczerpnie z niej siłę, by pokazać, na co naprawdę je stać.
Elizabeth Gilbert
autorka książki Jedz, módl się, kochaj

Ekspertka z dziedziny przywództwa i motywacji uczy kobiety, jak wprowadzać zmiany w sobie i na świecie. Obawiałam się, że będzie to kolejny poradnik typu „Jak już wiesz, czego chcesz, masz plan, będziesz zdeterminowana, to na pewno ci się uda”. Nic bardziej mylnego. Ta książka w przenikliwy sposób próbuje uporać się z odwiecznym problemem kobiet tkwiącym w nich samych. Uczy podejmowania ryzyka i decyzji wynikających z osobistych pragnień, a nie z sugestii innych. Pokazuje, jak ważne jest zaufanie własnym ocenom i opiniom w budowaniu pozytywnej zmiany. Przeczytaj i oswój wyzwanie. Niejedno.
Olga Kozierowska,
założycielka Sukcesu Pisanego Szminką

Liczba stron: 304
Format: 143 x 205 mm
Oprawa: miękka
ISBN: 978-83-7579-496-0
Data wydania: 01.03.2016r.
Cena: 39 zł
Więcej informacji oraz sprzedaż książki: http://www.galaktyka.com.pl/product,,777.html#